Stínování na Spojené škole internátné Povážská Bystrica

Ve dnech 28. 9. – 2. 10. 2015 proběhla stáž dvou pedagogů naší školy na partnerské škole Spojená škola internátná Považská Bystrica. Stáž v podobě stínování byla zaměřena na profesní rozvoj pedagogů cizích jazyků, matematiky, přírodovědných a technických předmětů. Učitelům bylo umožněno pozorování metod a postupů zavedených na přijímací škole, ale i jejich vyzkoušení v praxi. Stáž měla tedy pozitivní vliv nejen na profesní rozvoj pedagogů, ale také na rozvoj vzájemné, užší spolupráce vedoucí k soustavnému předávání praktických zkušeností a informací využitelných při vzdělávání žáků. Dodatečně děkujeme pedagogům a vedení partnerské školy za vřelé přivítání, za příjemný a přínosný pobyt, přičemž se budeme těšit na jejich návštěvu tentokrát na půdě naší školy.

Mgr. Jitka Pernická

Stínování na Spojené škole internátné Povážská Bystrica